Energia

Вход

Календарный план

Võistluskalender 2018

EESTI POKSILIIDU 2018. A KALENDERPLAAN
 
AEG VÕISTLUS KOHT VANUS KORRALDAJA
20.-21.01 Tallinna MV Tallinn SABCD EPL
27.01 PSK Karikas Narva SABCD PSK
10.02 Hans Kaiva memoriaal Kohtla-Järve SABC Järve-Boxing
17.-18.02 Eesti Vabariik 100 Tallinn, Tondiraba U15, U17 EPL, TLV
23.-25.02 Eesti täiskasvanute ja noorte MV Tallinn /Kalevi SH U40, U19 EPL, ATP
28.02 Pavlyukovi memoriaal Anapa, Venemaa U19 M VPF
9.-11.03 Rahvusvaheline turniir GeeBee Helsingi Eliit SPF
12.-18.03 XIX Dan Poznjaki memoriaal Vilnius, Leedu U19, M LPF
17.-18.03 Juri Kudrjašovi memoriaal Sillamäe SAB Evail Atletics
23.-25.03 Eesti MV juunioridele ja koolinoortele Narva U15, U17 EPL, Energia
24.03-2.04 Euroopa MV U22 Rumeenia U23, M EUBC
31.03-1.04 Rahvusvaheline „Kuldne Olümpiakinnas“ Tallinn/Kalevi SH SABCD Ring
17.-26.04 Euroopa MV U19 Itaalia U19 M+W EUBC
20.-22.04 Maardu Karikas Maardu SABCD OMK
22.-28.04 Felix Stamm turniir Poola Eliit M+W PPF
2.-6.05 Ricardas Tamulis turniir Kaunas, Leedu U17 M LPF
5.-6.05 Pirkka turniir Tampere ABCD SKKB
10.-19.05 Naiste Euroopa MV Poola U40, W EUBC
15.-19.05 Socikas turniir Kaunas, Leedu Eliit, M LPF
juuni-juuli Euroopa Koolinoorte MV tbc U15 M+W EUBC
5.-12.06 Umakhanovi turniir Kaspiysk, Venemaa Eliit M+W VPF
august Euroopa Juunioride MV tbc U17 M+W EUBC
18.-24.08 Kadõrovi memoriaal Groznõ, Venemaa Eliit M+W VPF
2.-7.09 FISU Üliõpilaste MM Venemaa U19,U26 FISU
september Noorte MM U19 tbc U19 M EUBC
1.-12.10 Noorte Olümpiamängud Buenos Aires, Argentiina U19 EOK, EUBC
8.-13.10 Liventsevi memoriaal Minsk, Valgevene Eliit, M+W VPF
18.-21.10 Rahvusvaheline Tammer turniir Tampere Elite EPL
okt.-nov. Noorte MM tbc U19 W EUBC
3.-4.11 Jõhvi Box Open Jõhvi SABC Loit
5.-11.11 Kuberneri karikas Peterburi, Venemaa Elite VPF
17.-18.11 Narva lahtised MV Narva SABC PSK
november Naiste MM tbc U40 EUBC
30.11 Golden Glove Serbia Eliit, M SPF
nov.-dets. Riga Open Riga, Läti Eliit LPF
15.-16.12 Tartu lahtised MV Tartu SABC TÜASK
31.12 Naftariikide MM Venemaa Eliit M+W VPF

 

Võistluskalender 2017

EESTI POKSILIIDU 2017. AASTA VÕISTLUSTE KALENDERPLAAN

AEG VÕISTLUSED KOHT VANUS KORRALDAJA OSALEJAD
10-15/01 6. Rahvuste Karikas,naispoksijad Vrbas /SRB SAB W Kiviõli/Maardu klubid
20-22/01 TUL lahtised MV Turku/FIN Elite TUL/Ring klubid
28/01 PSK Karikas Narva SABC Narva PSK klubid
28/01 Kalev Box Cup/matšid ja sparrid Tallinn SABC Kalev Boxing klubid
3-5/02 TUL noorte lahtised MV Vanta/FIN ABCD TUL/Ring klubid
11/02 Hans Kaiva memoriaal Kohtla-Järve ABC Järve Boxing klubid
18-19/02 Tallinna lahtised MV Tallinn SABC Eesti Poksiliit/ATP klubid
25/02 Kalev Box Cup/matšid ja sparrid Tallinn SABC Kalev Boxing klubid
3-5/03 Eesti täiskasvanute, noorte MV Tartu Elite,U19 Eesti Poksiliit/Ring klubid
6-12/03 Dan Poznjak memoriaal Vilnius/LIT A(U19) Eesti Poksiliit Eesti koondis
13-22/03 2. Euroopa 19-22 aastaste MV Braila/ROM EliteU23 EUBC/Eesti Poksiliit Eesti koondis
14-20/03 Nikolay Pavlyukov memoriaal Anapa/RUS U19 PSK/klubi klubid
17-19/03 GeeBee Helsingi/FIN Elite Eesti Poksiliit/Ring Eesti koondis
17-18/03 Juri Kudrjšov memoriaal Sillamäe SABC Evail Athletics klubid
18/03 Yakuza Fight Rakvere   Tapa PK klubid
25/03 Kalev Box Cup/matšid ja sparrid Tallinn SABC Kalev Boxing klubid
24-27/03 Olümpiakinnas/Kalev Box Open Tallinn SABC Ring/Kalev Boxing klubid
14-16/04 Eesti MV jun. ja koolinoor. MV Narva U17,U15 Eesti Poksiliit klubid
22/04 Kalev Box Cup/matšid ja sparrid Tallinn SABC Kalev Boxing klubid
28-30/04 Aleksandr Baranov memoriaal Maardu SABC Maardu OlümpKalev klubid
6-7/05 Pirkka noorteturniir Tampere/FIN ABC PSK klubi klubid
17-19/05 Algirdas Socikas memoriaal Kaunas/LIT Elite Eesti Poksiliit Eesti koondis
27/05 Kalev Box Cup/matšid ja sparrid Tallinn SABC Kalev Boxing klubid
14-25.6 Euroopa täiskasvanute MV Harkov/UKR Elite M EUBC/EestiPoksiliit Eesti koondis
6-10/06 Richard Tamulis memoriaal Kaunas/LIT U17 Sofron/klubi klubid
17-26/07 Euroopa koolinoorte MV Valcea, Rumeenia U15 EUBC/Eesti Poksiliit Eesti koondis
1-5/08 22. Brandenburg Cup Frankfurt/GER U19 Eesti Poksiliit Eesti koondis
25.08-3.09 AIBA Elite Men Maailma MV Hamburg/GER Elite Eur. 8 paremat Eesti koondis
26/8 Kalev Box Cup/matšid ja sparrid Tallinn SABC Kalev Boxing klubid
17.-26./09 EUBC Euroopa juunioride MV Albena/BUL U17 Eesti Poksiliit Eesti koondis
11-17/09 Vendade Klichko turniir Bertychif/UKR U19 Eesti Poksiliit/Ring klubid
30/09 Kalev Box Cup/matšid ja sparrid Tallinn SABC Kalev Boxing klubid
8-10/09 Golden Olympic Gloves Tallinn, Kalevi Spordihall SAB Eesti Poksiliit/Ring klubid
28/10 Kalev Box Cup/matšid ja sparrid Tallinn SABC Kalev Boxing klubid
28-29/10 Narva lahtised MV Narva SABC Narva PSK klubid
14-23/10 Euroopa noorte MV Antalya/TRK YouthU19 Eesti Poksiliit Eesti koondis
november AIBA noorte U19 ( women) MM tbc YouthU19 Eesti Poksiliit Eesti koondis
15-21/11 Tammer turniir Tampere/FIN Elite Eesti Poksiliit Eesti koondis
25/11 Kalev Box Cup/matšid ja sparrid Tallinn SABC Kalev Boxing klubid
2-3/12 Ida-Virumaa lahtised MV Jõhvi SABC Jõhvi Loit klubid
8-11 Riga Open Riga/LAT Elite Eesti Poksiliit Eesti koondis
16/12 Kalev Box Cup/matšid ja sparrid Tallinn SABC Kalev Boxing klubid
21-22/12 Eesti Poksiveteranide Karikas Tartu SABC Eesti Poksiliit/Ring klubid
22/12 Eesti Absoluutsed MV Tartu Elite MN Eesti Poksiliit/Ring klubid

U40 (Eliit, S = seeniorid ) täiskasvanute vanusegrupp U19 (Youth, A) noored U17 (Junior, B) juuniorid U15 (Schoolboys, C) koolinoored

http://www.zoofirma.ru/