Energia

Вход
ТОП 10:

Архив: Календарный план

Võistluskalender 2016

EESTI POKSILIIDU VÕISTLUSTE KALENDRIPLAAN 2016.a.

AEG VÕISTLUSE / LAAGRI NIMETUS KOHT OSAVÕTJAD VASTUTAV LÄBIVIIJA
14.01-26.01.2016 AIBA Women’s World Boxing Championships 2016 Astana, Kazakhstan S/Elite women/täiskasvanud naised AIBA
22.-24.01.2016 Rahvusvaheline turniir Sertolovo, Venemaa SABC/Kõik kategooriad National Federations
23.01-24.01.2016 Tallinna Meistrivõistlused 2016 Tallinn, Kalevi spordihall SABC/Kõik kategooriad EPL
1.02.-6.02.2016 Liventseni memoriaal Minsk, Valgevene S/Elite (mehed ja naised/men&women) National Federations
30.01.2016 PSK Karikas Narva SABC/Kõik kategooriad Narva PSK
13.-14.02.2016 Hansa-Kaiva memoriaal Kohtla-Järve SABC/Kõik kategooriad Järve-Boxing
26.02.-28.02.2016 Eesti Meistrivõistlused 2016 Tallinn, TTÜ Spordihall U40, U17 + naised U40 (täiskasvanud naised) EPL, Kalev-Boxing, ATP
10.-14.03.2016 R/V GeeBee turniir Helsinki, Soome S/Elite (men&women 54kg, 60kg)/täiskasvanud mehed ja naised 54kg,60kg National Federations
11.03.-16.03.2016 R/V Pavlyukovi Memoriaal Anapa, Venemaa A/Youth Men/Noormehed  
24.-29.03.2016 R/V Danas Pozniakas turniir Vilnius, Leedu A/Youth Men/Noormehed National Federations
18.-20.03.2016 Jüri Kudrjašovi memoriaal Sillamäe SABC/Kõik kategooriad Evail-Athletics
15.04.-17.04.2016 Eesti Meistrivõistlused 2016 Sillamäe A/U19, C/U15 + Tüdrukud B/U17, A/U19 EPL, Evail-Athletics
Aprill R/V turniir Olümpiakinnas Tallinn SABC/Kõik kategooriad Kalev-Boxing, EST Promotions OÜ
20.04.-1.05.2016 AOB European Olympic Games/ AOB Euroopa Olümpiakvalifikatsioon Istanbul, Türgi S/Elite Men&Women/Täiskasvanud naised ja mehed AIBA
30.04.-1.05.2016 A.Baranovi memoriaal Maardu SABC/Kõik kategooriad OMK
13.05.-22.05.2016 APB-WSB Olympic Qualifying Event 2016 Sofia, Bulgaaria S/Elite Men/Täiskasvanud mehed  
17.-21.05.2016 Socikase turniir Kaunas, Leedu S/Elite Men/Täiskasvanud mehed National Federations
2016.aasta mai keskel R/V Pirkka turniir Tampere, Soome S/Elite Men/Täiskasvanud mehed National Federations
15.05.-24.05.2016 Euroopa Noorte MV Dauvgavpils, Läti A/Youth Men/Noormehed EUBC
Mai Kuberneri karikas Peterburi, Venemaa S/Elite Men/Täiskasvanud mehed National Federations
7.06.-19.06.2016 AOB Final World Olympic Games Qualifier/ AOB maailma Olümpiakvalifikatsioon Bakuu, Aserbaidžaan S/Elite Men/Täiskasvanud mehed National Federations
7.06.-11.06.2016 R/V Richardas Tamulis turniir Kaunas, Leedu B/Junior Men/Juuniorid (poisid) National Federations
15.06.-24.06.2016 Euroopa Juunioride MV Keszthely, Ungari B/Junior Men/Juuniorid (poisid) EUBC
9.07.-15.07.2016 Golden Glove of Vojvodina Subotica, Serbia A/Youth Men&Women/Noormehed ja neiud National Federations
15.07.-24.07.2016 Euroopa Koolinoorte MV Zagreb, Horvaatia C, Schoolboys, koolinoored EUBC
5.08.-21.08.2016 Rio 2016 Olümpiamängud Rio de Janeiro, Brasiilia S/Elite Men&Women/Täiskasvanud naised ja mehed AIBA
18.08.-24.08.2016 R/V Kadyrovi memoriaal Groznõ, Venemaa S/Elite Men/Täiskasvanud mehed National Federations
22.08.-28.08.2016 R/V Klitško vendade auhindade turniir Berdytchiv, Ukraaina A/Youth Men/Noormehed National Federations
5.09.13.09.2016 R/V turniir Umakhanovi memoriaal Makhachkala, Venemaa S/Elite Men/Täiskasvanud mehed National Federations
15.09.-24.09.2016 Euroopa naiste MV (Youth&Junior) Türgi Youth&Junior W EUBC
4.10.-9.10.2016 R/V turniir Brandeburg Cup Frankfurt, Saksamaa A/Youth Men/Noormehed National Federations
2016.aasta oktoober R/V Vassili Kudrjavtsevi mälestusturniir Ivanovo, Venemaa B/Junior Men/Juuniorid (poisid) National Federations
2016.aasta oktoobri teine pool R/V Ahmet Cömert´i turniir Istanbul, Türgi A/Youth Men/Noormehed National Federations
2016.aasta oktoobri lõpp R/V Jevgeni Klevtsovi mälestusturniir Velikie Luki, Venemaa SABC/Kõik kategooriad National Federations
20.-23.10.2016 R/V Tammer turniir Tampere, Soome S/Elite Men/Täiskasvanud mehed National Federations
2016.aasta novembri algus R/V Lebedevi turniir Jaroslavl, Venemaa SABC/Kõik kategooriad National Federations
2016.aasta novembri esimene pool R/V Kuberneri Karikas Sankt Peterburg, RUS S/Elite M&W/Täiskasvanud mehed ja naised National Federations
2016.aasta novembri teine pool R/V Golden Glove Belgrad, Serbia S/Elite Men/Täiskasvanud mehed National Federations
November Kolme maestro karikas Tallinn S/Elite Men/Täiskasvanud mehed Kalev-Boxing, EST, Promotions OÜ
14.11.-27.11.2016 AIBA Noorte MM 2016 Peterburi, Venemaa S/Elite Men/Täiskasvanud mehed AIBA
2016.aasta detsembri algus Riga OPEN Riga, Läti S/Elite Men/Täiskasvanud mehed National Federations
Detsember Euroopa täiskasvanud naiste MV Täpsustamisel S/Elite women/Täiskasvanud naised EUBC
Detsember R/V turniir “World Cup of Petroleum Countries” Nizhnevartovsk, Venemaa A/Youth M&W/noored tüdrukud ja poisid National Federations
U40 (Eliit, S = seeniorid ) täiskasvanute vanusegrupp
U19 (Youth, A) noored
U17 (Junior, B) juuniorid
U15 (Schoolboys, C) koolinoored

 

 

 

Võistluskalender 2015

EESTI POKSILIIDU VÕISTLUSTE KALENDERPLAAN 2015.a.

AEG VÕISTLUSE/LAAGRI NIMETUS KOHT OSAVÕTJAD VASTUTAV LÄBIVIIJA
31.01.2015 PSK Karikas Narva SABC Narva PSK
Veebruar Hansa-Kaiva memoriaal Kohtla-Järve SABC Järve-Boxing
27.02-01.03.2015 Eesti MV Narva U15, U19 + Women (женщины) U40 EPL, klubid
Märts Dan Poznjaki memoriaal Vilnus, Leedu U19  
13.-15.03.2015 Gee Bee Helsingi, Soome U40  
19.-21.03.2015 Rahvusvaheline turniir Olümpiakinnas Tallinn U15, U17, U19, U40 Kalev Boxing
20.-22.03.2015 Jüri Kudrjašovi memoriaal Sillamäe SABC  
3-5.04.2015 Eesti MV Tallinn U40, U17 + Girls (девушки) U17, Girls (девушки) U19 EPL, klubid
24-25.04.2015 A.Baranovi memoriaal Maardu SABC Maardu Olümp Kalev
Aprill-mai Ivangorod-Kingisepp   SABC  
1.-4.05.2015 A.Socikase memoriaal Kaunas, Leedu U40  
11.-17.05.2015 St.Peterburi Kuberneri karikas St.Peterburg U40  
14.-24.05.2015 AIBA Women’s Junior and Youth World Boxing Championships Taipei 2015 Taipei, Taiwan Women AIBA
12.-28.06.2015 European Games 2015 Baku, Azerbaijan Men & 5 Women Weight Categories EOC
6.-15.08.2015 2015 EUBC European Confederation Boxing Championships Sofia, Bulgaria Men EUBC
2.-13.09.2015 AIBA Junior World Boxing Championships St Petersburg 2015 St.Peterburg Men AIBA
5.-18.10.2015 AIBA World Boxing Championships Doha 2015 Doha, Qatar Men AIBA
7.-13.10.2015 Umakhanovi rahvusvaheline turniir  Makhachkala U40  
Oktoober Jõhvi Open turniir Jõhvi SABC Loit
Oktoober-november Tammer turniir Tampere U40  
21.-22.11.2015 Narva Open meistrivõistlused Narva SABC Narva PSK
5.-6.12.2015 Sillamäe Open meistrivõistlused Sillamäe SABC Evail-Athletics
12.12.2015 Ida-Virumaa ja Narva MV Narva U15, U13 PSK, Jõhvi Loit

 

 

EESTI POKSILIIDU VÕISTLUSTE KALENDERPLAAN 2014.A.

AEG VÕISTLUSE / LAAGRI NIMETUS KOHT OSAVÕTJAD Vastutav läbiviija
12.01.2014 “Kalev” Uusaasta Matšid Tallinn, SKA, kl 12.00 U40 U19 U17 U15 Kalev Boxing
16.01.2014 “Kalev” Matšid ja Sparrid Tallinn, SKA, kl 18.00 U17 U19 U40 Kalev Boxing
25.-26.01.2014 TUL lahtised MV Helsingi, Soome U40 EPL / Ring
01.02.2014 PSK Karikas “Panov 65″ Narva U40 U19 U17 U15 Narva PSK
01-02.02.2014 Tallinna lahtised MV Tallinn / SKA U15 U17 U19 U40 Kalev Boxing
06.-18.02.2014 Treeninglaager Anapas Anapa, Venemaa U19 EPL / klubid
19.-24.02.2014 Nikolai Pavljukov Memoriaal Anapa, Venemaa U19 EPL / klubid
8.-9.02.2014 TUL lahtised MV noored Lahti, Soome U19 U17 U15 PK Ring
15.02.2014 Hans Kaiva memoriaal Kohtla-Järve U15 U17 U19 Jär.Boxing
21.-23.02.2014 Eesti MV Tallinn Kalevi SH U40 EPL / K.B.
21.-23.02.2014 Rahvusv. “Olümpiakinnas“ Tallinn, Kalevi SH U15 U17 U19 U40 K. Boxing
7.-9.03.2014 Eesti Meistrivõistlused Narva U19 U15 EPL / Mere
12.-16.03.2014 Dan Poznjaki memoriaal Vilnius, Leedu U19 EPL / klubid
28.-30.03.2014 Eesti Meistrivõistlused Sillamäe U17 EPL/ E.Athlet
10.-25.04.2014 MM Sofia, Bulgaaria U19 EPL / Klubid
11.-13.04.2014 GeeBee Helsingi, Soome U40 EPL / Ring
12.-13.04.2014 A.Baranovi memoriaal Maardu U40 U19 U17 U15 Olümp/Maardu
18.-20.04.2014 Juri Kudrjašovi memoriaal Sillamäe U40 U19 U17 U15 Evail-Athletics
25.-27.04.2014 Tiit Veeberi mälestusturniir Tartu U40 EPL/Ring
1.-4.05.2014 A. Socikase memoriaal Kaunas, Leedu Elite U40 EPL / klubid
26.05-4.06.2014 CISM Military World CHS Kasahstan Elite U40 Armee SK
Juuli Euroopa Liidu MV   Elite U40  
August Euroopa koolinoorte MV   U15 EPL / klubid
23.-27.08.2014 Noorte Olümpia Nianjing, Hiina U19 AIBA / EPL
September Balti riikide MV Läti Eliit U40 EPL
September Euroopa noorte (15-16) MV
  U17 EPL/klubid
22.-28.09.2014 S. Peterburi Kuberneri karikas
Sankt Peterburg U40 Klubid
27.-28.09.2014 Rahvusv. “Sofron Karikas”
Tallinn/SKA U40 U19 U17 U15 SK Sofron
04.-05.10.2014 “Kalev” Matšid ja Sparrid
Tallinn/SKA U40 U19 U17 U15 Kalev Boxing
15.-30.10.2014 Euroopa Juun. (17-18) MV
  U19 EPL/klubid
15.-20.10.2014 Tammer turniir
Tampere U40 Ring/klubid
23.-28.09.2014 World Univercity GAMES Jakutsk, Venemaa U27, üliõpilased FISU ja EAS
7.-9.11.2014 Tallinn Box Open Tallinn U15 U17 U19 U40 Kalev Boxing
14.-16.11.2014 L. Maureri memoraal Narva U15 U17 U19 U40 Narva Mere
29.-30.11.2014 Jõhvi  ja Ida-Virumaa MV Jõhvi U15 U17 U19 U40 Jõhvi Loit
13.12.2014 Sillamäe Karikavõistlus Sillamäe U15 U17 U19 U40 Evail- Athlet.
20.12.2014 Narva PSK Karikas Narva U15 U17 U19 U40 Narva PSK
21.12.2014 Presidendi Karikas Tartu U15 U17 U19 U40 PK Ring

Koostas Vello Kade

 

 

Võistluskalender 2012

AEG

VÕISTLUSE NIMETUS

KOHT

OSAVÕTJAD

          14. 01.

Valga lahtised MV

Valga

SABC

 20. – 22. 01.

TUL lahtised

Tampere

U35 (Eliit)

 28. – 29. 01.

Tallinna lahtised MV(3 muusikut)

Tallinn

SABC

  07. – 12.02.

Bocskai Istvan memorial

Debrecen HUN

U35 (Eliit)

 10. – 12. 02.

Eesti MV juunioridele ja noorsoole

Maardu

U19 ja U23

 18. -  19. 02.

Hans Kaiva mälestusvõistlused

Kohtla-Järve

SABC

 21. -  26. 02.

Stranja

Bulgaaria

U35 (Eliit)

 02. –  04.03.

Juri Kudrjašovi mälestusvõistlused

Sillamäe

SABC

 08. – 12. 03.

GEEBEE

Helsingi FIN

U35 (Eliit)

 16. -  18. 03.

Eesti MV täiskasvanutele

Narva

U35 (Eliit)

 14. – 18. 03.

Dan Poznjaki memoriaal

Vilnius LIT

U19

 06. – 08. 04.

A.Baranovi mälestusvõistlused

Maardu

SABC

 13 .- 22. 04.

Londoni Olümpia Euroopa kvalifikatsiooniturniir

Istanbul (TUR)

Olümpia

kandidaadid

 20. - 22. 04.

Eesti noorte ja koolinoorte MV

Tallinn

U15,U17

 28. - 29. 04. 

OLÜMPIAKINNAS

TALLINN

U35,U17,U15

 09. - 13. 05.

Algirdas Socikase auhindadele

Kaunas LIT

U35 (Eliit)

 22. 06. - 01.07.

Euroopa noorte MV

Sofia (BUL)

U17

 27. 07. –12.08.

          Londoni Olümpiamängud

London

U35

 02 - 10. 08.

Üliõpilaste MM USA-s

Colorado Springs

U28

01.07. – 31.08.

Euroopa MV koolinoortele

 

U15

 15. - 28. 10.

Maailma MV JUUNIORID

 

U19

 17. - 22. 10.

TAMMER TURNIIR

TAMPERE

U35 (Eliit)

 27. - 28. 10.

Jõhvi linna lahtised MV

Jõhvi

SABC

 03. - 04. 11.

Tartu linna lahtised Meistrrivõistlused

TARTU

SABC

 16. - 18. 11.

Lembit Maureri memoriaal

Narva

SABC

 30.11.-02.12.

 Narva lahtised MV

Narva

SABC

 08. - 09. 12.

Ida-Virumaa ja Sillamäe lahtised MV

Sillamäe

SABC

 21. - 22. 12.

Tartu jõuluturniir

Tartu

SABC

 

Võistluskalender 2011

 

15.01 Valga lahtised MV Valga SABC  
22.01-23.01 TUL lahtised MV Riihimäki U34  
05.02 Pealinna Karikas (3 muusikut) Tallinn (SKA) SABC  
04.02-06.02 Eesti MV noorsoole Tallinn (SKA) U19, U23  
08.02-13.02 Bocskai Istvan Memorial Debrecen (HUN) U34  
19.02 H. Kaiva Mälestusturniir Kohtla-Järve BC  
25.02-27.02 J. Kudrjašovi Memorial Sillamäe SABC  
20.04-22.04 Eesti MV kadetid Tallinn (SKA) U17  
05.03-06.03 Tallinna lahtised MV Tallinn (SKA) SABC  
16.03-20.03 Dan Poznjak Vilnius U19

 

22.03-27.03 Grand Prix Usti Nad Labem Usti / Labem (CZE) U34  
01.04-03.04 A. Baranovi Mälestusturniir Maardu SABC  
07.04-11.04 GEE BEE Helsinki (FIN) U34  

16.03-18.03

  Eesti MV täiskasvanutele Narva   U34  
11.05-15.05 President Cup  Grudziadz (POL) U19   
12.05-15.05 AMBER GLOVE Klaipeda (LIT) U19, U35  
20.04-22.04  Eesti MV noortele ja koolinoortele  Narva  U17, U15   
24.05-28.05 A. Socikas Kaunas (LIT) U34  
16.06-26.06 Euroopa MV täiskasvanutele Ankara(TUR) U34 (1977-1994)  
26.06-03.07 European Junior CHS Keszhtely(HUN) U17 (1995-1996)  
22.07-31.07 Maailma MV noortele 1995-1996 Astana (KAZ) U17  
28.07-04.08 St. Petersburg Governors' Cup St. Petersburg (RUS) U34  
14.08-21.08 Peaministri Karikas Ankara (TUR) U34  
15.08-21.08 European Youth CHS Yerevan (ARM) U19  
16.09-01.10 World Championships Baku (AZE) U34  
12.10-17.10 Tammer Turniir Tampere (FIN) U34  
29.10-30.10 Jõhvi Linna Lahtised MV Jõhvi SABC  
04.11-06.11 Olümpiakinnas Tallinn SABC  
05.11-06.11 Balti Matš Tallinn U34  
18.11-20.11 L. Maureri Memoriaal Narva SABC  
03.12-04.12 Narva lahtised MV Narva SABC  
10.12-11.12 Sillamäe Lahtine MV Sillamäe SABC  
10.12-11.12 Tartu Lahtine MV Tartu SABC  
17.12-18.12 Ida Virumaa lahtised MV ? SABC  

==================================================  

Eesti Poksiliidu 2010. a poksivõistluste  kalenderplaan  2010. aastal möödub 100 aastat esimestest poksivõistlustest Eestis ( 1910-TARTU-2010 )

AEG VÕISTLUSE NIMETUS KOHT OSAVÕTJAD
Jaanuar      
2.-8. 01. Eur. MV ja MM  laager Kaerepere SABC
09. 01. 3 muusiku turniirEri Klasi, Uno Loobi ja Peeter Sauli auhindadele) Tallinn 17-34
23.-24. 01. TUL lahtised Helsinki U34 (6+2)
30.-31. 01. Tallinna MV Tallinn SABC
 
Veebruar      
13.-14. 02. H. Kaiva mälestusturniir K-Järve U15,U17
13.-14. 02. Eesti MV koolipoistele K-Järve U15
26- 28. 02. Eesti  MV Tallinn U19
 
Märts      
18.-21. 03. Eesti MV Tartu 17-34
26.-28. 03. J.Kudrjašovi memoriaal Sillamäe SABC
 
Aprill      
2.- 4. 04. A. Baranovi mälestusturniir Maardu SABC
9.-11. 04. GeeBee Helsinki (FIN) U34 (6+2)
14.-25. 04. MM (12.-14. laager Bakus) BAKU (AZE) U19 a  (2+1)
 
Mai      
2.-7.05. Ühislaager enne EM-i Pajulahti(FIN) U34 (6+1)
7.-9   .05. Eesti MV Narva U17
 
Juuni       
4.-13. 06. Euroopa MV Moskva U34 ( 6+2 )
  Euroopa MV ? U17 (2+1)
       
Juuli   Euroopa MV RUS (19-22)
August      
14.-26 .08. Noorte Olümpia Singapur U19
       
September      
  Balti matš Jelgava(Läti)) U34
Oktoober      
4.-11.  10. Üliõpilaste MM Ulan-Bator U28
14.-17.10 Tammer-turniir Tampere U34
23. 10. Anton Raadiku memoriaal Rapla SABC
November      
7.  11. Eesti – Soome Tallinn 17-34 a (11+4 )
5.-7. 11. Olümpiakinnas Tallinn SABC
19.-21. 11. L.Maurer Narva SABC
 
Detsember      
3.-5. 12. Ida-Virumaa Narva SABC
11.-12. 12. Sillamäe lahtised MV-d Sillamäe SABC

   План                                                                                                         
мероприятий по подготовке 
команды СБЭ в 2010 году                                                                        13.01.2010                                          

Цели и задачи, поставленные руководством СБЭ на текущий период, определяются комплексом мероприятий, направленных на совершенствование и развитие мастерства боксеров и их подготовку к титульным соревнованиям. Стратегия прошедшего периода на комплексный подход к работе с боксерами из юношеского, молодежного и основного состава по созданию базовой основы готовности спортсменов на продвижение к олимпийским перспективам начала показывать свои результаты. За прошлый год сборники приняли участие в шести тренировочных лагерях и восьми международных турнирах. 

В командных матчевых встречах мы имели победы над Финляндией и Латвией. В личном зачете Райн Карлсон стал призером крупного турнира в Германии и с двумя победами занял пятое место на молодежном чемпионате Европы. Артем Федоров победил в крупном турнире АИБА Tammer Tournaus, а в командном зачете из 17 команд мы заняли 2 место. На турнире Gee Bee в Хельсинки А.Карлсон и А.Федоров заняли 2-е место.
В этом году в г. Москве состоится чемпионат Европы (4.-13.6.2010), во Азербайджане пройдет молодежный чемпионат Мира (20.4.-2.5.2010).
Учитывая, что на будущий олимпийский цикл руководством определена основная цель - выведение одного боксера на участие в Олимпийских Играх-Лондон 2012- все наши устремления ориентированы на развитие и подготовку перспективных спортсменов к титульным соревнованиям в Москве и во Франции.
Так, мы имеем в основном составе в 60 кг – Юрия Янисоо, 64 кг – Алексея Орлова, 69 кг – Дмитрия Кормилина, Юрия Клоченка, 75 кг – Каупо Арро, Артема Федорова, Дениса Кормилина, 81 кг – Айнара Карлсона.
Молодежь представляют: 48 кг – Николай Чашкин, 64 кг – Реваз Цатиашвили, 69 кг – Григорий Илькевич, 81 кг – Райн Карлсон.
С учетом плотного соревновательного графика, все члены сборной с декабря ориентированы на необходимость перехода к работе над повышением ОФ и СФ подготовки. Весь январь и февраль в тренировочном процессе необходимо уделять повышенное внимание силовой и функциональной подготовке спортсменов с целью создания добротной базовой основы боксеров. Первый и второй кварталы будут заняты боевой практикой от простых соревнований внутри страны до крупных международных турниров. Контрольными соревнованиями готовности сборников можно будет считать турнир GEE BEE в Хельсинки и турнир А.Шоцикаса.
При этом надо иметь в виду, что все мероприятия команды предполагается проводить на основе самофинансирования спортсменов, за счет клубов, поэтому планом не предусматривается проведение тренировочных лагерей.
В целях подготовки сборной команды Эстонии по боксу в текущем периоде, организации планомерной подготовки членов сборной команды СБЭ к предстоящим титульным соревнованиям, а также дальнейшей работы с резервом команды для отбора и подготовки к следующему олимпийскому циклу, предусматривается комплекс учебно-тренировочных и соревновательных мероприятий на 2010 год.
Соревновательная подготовка:
1.1. Eesti Karikas, Tallinn, 9.1.2010 а., 17-34 (Youth, Men Elite)
1.2. TUL lahtised, Helsinki, 23.-24.2010 а., 17-34 (Youth, Men Elite)
1.3. Eesti Karikas, finaal, Tallinn, 6.2.2010 а., 17-34 (Youth, Men Elite)
1.4. Bocskai tournament, Debrecen (HUN), 9.-14.02.2010 а. (A.Karlson)
1.5. Brandenburg Cup for Elite, Frankfurt/Oder, (GER), 17.-21.2.2010 а. (Youth)
1.6. Eesti MV 2010.a. 26.-28.2.2010 a. (YOUTH)
1.7. Danas Posniakas tournament for Youth, Vilnius (LTU), 3.-7.3.2010 a.
1.8. Prix Usti nad Labem (Czech Respublic), 9.-14.3.2010 а. (A.Fjodorov)
1.9. Eesti MV 2010.a., 18.-21.3.2010 a. (Men Elite)
1.10. Gee Bee Tournament, Helsinki (FIN) 8.-12.04.2009 a. (Men Elite)
1.11. Socikas International, Kaunas (LTU), 12.-16.05.2010 a. (Men Elite)
1.12. World Junior Championships, Baku AZE, 20.4.-5.5..2010 a. (YOUTH)
1.13. Euroopa MV 2010, Moskva, 6.-20.6.2010 a. (Men Elite)
1.14. Euroopa MV 2010, U17, juuni
1.15. Euroopa MV 2010, U23(19-22) ?, 16.-24.07.2010 a.
1.16. Eurоpean Championships, “B”, Juny
1.17. Noorte Olümpia, U19, Singapur, 14.-26.08.2010 a.
1.18. World sdudents Championships (MM üliõpilaste), Ulan-Bator, 4.-11.10.2010
1.19. Tammer Tournament, Tampere (FIN) 14.-17.10.2010
1.20. Eesti-Soome, Tallinna, 14.11.20101
1.21. Riga Open tournament, Riga (LV), December
Уважаемые тренера членов сборной команды СБЭ, прошу ознакомиться с планом подготовки команды и сообщить о готовности участвовать по мероприятиям плана. Предлагаю определить для себя основные пункты плана подготовки и дать информацию о готовности принять участие в работе сборной по тем или иным мероприятиям. Если есть другие предложения по подготовке сборной команды к титульным соревнованиям, прошу информировать Союз по электронной почте или звонить по моб.тел. +3725115700.

С уважением,
Геннадий Толмачев
Гл.тренер СБЭ            

Календарный план EUBC

cмотрите: http://www.eubc-boxing.eu/rubriques-3.html

Календарный план AIBA & EUBC

смотрите: http://www.eubc-boxing.eu/_upload/telechargements/langue_2/4.pdf

Подписаться на этот канал RSS

http://www.zoofirma.ru/